Aktualności

Kurczaki, zwierzęta, Stefanidis, drób

Ściółka dla drobiu praktycznym podłożem

10.05.18

Ściółka dla drobiu – przeczytaj

Rolnicy i hodowcy coraz częściej zdają sobie sprawę jak ważną rolę w wychowie stad drobiu pełni jakość podłoża stosowanego w kurnikach. Jednym z najbezpieczniejszych i najpraktyczniejszych rozwiązań przy chowie nie tylko kurcząt, ale także indyków czy gęsi jest stosowanie ściółki trocinowej. Jest ona coraz chętniej wybieranym podłożem hodowlanym, które zapewnia zdrowe warunki wychowu.

Oferowana przez nas ściółka trocinowa dla drobiu jest przede wszystkim praktycznym i bezpiecznym podłożem najwyższej jakości, pozbawionym pestycydów, bakterii czy grzybów. Jest produktem efektywnym i ekonomicznym w utrzymaniu higieny.

Nasza ściółka dla drobiu trocinowa jest produktem suchym, w 100% naturalnym, wykonanym z drzewa świerkowego. Trociny są produktem antyalergicznym, produkowanym pod stałym nadzorem weterynaryjnym. Ściółka trocinowa dla drobiu pozbawiona jest także zanieczyszczeń mikrobiologicznych i mechanicznych. Cechuje się wysoką absorpcją zapachów oraz chłonnością wilgoci, co pomaga w zapewnieniu suchych warunków chowu oraz zmniejszyć ryzyko infekcji czy ognisk chorób. Warto również wspomnieć, że ściółka trocinowa jest produktem miękkim przez co redukuje prawdopodobieństwo powstawania u drobiu ran mechanicznych.

Ściółka trocinowa dla drobiu jest również wygodnym podłożem dla hodowcy, ponieważ z łatwością możemy usunąć zawilgocone trociny z okolic poideł oraz bez trudu uzupełnić ubytki. Jest produktem bardzo wydajnym, ponieważ przy codziennej pielęgnacji podłoża i przy zachowaniu właściwej higieny może wystarczyć do końca cyklu odchowu.

Nasze wieloletnie doświadczenie w sprzedaży ściółki dla drobiu pomoże w wyborze najlepszego rozwiązania dla Państwa biznesu. Przewozy realizujemy wyłącznie za pośrednictwem własnej floty lub zaufanych, profesjonalnych partnerów. Cechujemy się krótkimi czasami dostaw dla ładunków częściowych oraz całopojazdowych. Dostawy ściółki trocinowej dla drobiu możliwe już od ilości 1 palety, dostarczane przez firmy kurierskie.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta w celu ustalenia jak najlepszej oferty.
E-mail: info@stefanidis.com
Tel: +48 (71) 792 11 17

Dlaczego Stefanidis?

Firma Stefanidis jest wiodącym dostawcą certyfikowanego pelletu drzewnego, brykietu drzewnego oraz drewna kominkowego najwyższej jakości. W swojej ofercie mamy także podściółki dla zwierząt oraz paszę dla koni.

Naszym partnerom biznesowym zapewniamy profesjonalność usług oraz terminowe dostawy. Ciągły rozwój pozwalana nam na pozyskiwanie nowych rynków oraz poszerzanie oferty handlowej.

Więcej o nas

Szybka dostawa Własny transport oraz doświadczeni kierowcy to gwarancja szybkiej dostawy.

Pakowanie Nasze produkty pakowane są w poręczne opakowania. Całość ułożona jest na palecie i zabezpieczona folią termokurczliwą.

Konie - nasza pasja Zapewniamy kompleksową dostawę paszy i podściółek dla koni oraz ściółek dla drobiu

Ekologia Oferowane przez nas biopaliwa (pellet drzewny, brykiet ruf) to przede wszystkim ekologia. Wysoka kaloryczność oraz niska zawartość popiołu to zadowolenie naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

PHU STEFANIDIS
51-180 Wrocław
Szymanów, ul. Lotnicza 90

Tel: +48 71 792 11 17
Fax: +48 71 382 89 80
e-mail: info@stefanidis.com

Kurczaki, zwierzęta, Stefanidis, drób

Obsługa klienta +48 71 792 11 17