Misja

Misja

KSZTAŁTOWANIE RYNKU BIOPALIW I BIOENERGII

Tak sformułowana misja znajduje swoje umotywowanie w kompetencjach, jakimi dysponuje Firma Stefanidis:

  • Jesteśmy w stanie oferować bardzo szeroki asortyment produktów bioopałowych, który ulega ciągłemu poszerzaniu, ponieważ szybko reagujemy na zapotrzebowanie rynku.
  • Nasza ponad dziesięcioletnia historia jest świadectwem skutecznego rozpowszechniania nowych technologii ogrzewania, które przyczyniło się do bezprecedensowego rozwoju biomas i bioopału w Polsce.
  • Jesteśmy w stanie migrować swoje doświadczenia z rynku polskiego na całą Europę, stąd w treści misji nie ma  ograniczenia geograficznego.

Rola jaką prezentujemy jest swego rodzaju zobowiązaniem do tworzenia unikalnej wartości rynkowej i rozwijania oferty pierwszego wyboru dla klienta. Ponadto tak zdefiniowana misja mieści w sobie wszelkie koncepcje rozwoju w oparciu o rozpowszechnianie rozwiązań systemowych na rynku biomasy, odpowiadania na potrzeby rynku, ale także proponowania nowych produktów i usług.

Dlaczego Stefanidis?

Firma Stefanidis jest wiodącym dostawcą certyfikowanego pelletu drzewnego, brykietu drzewnego oraz drewna kominkowego najwyższej jakości. W swojej ofercie mamy także podściółki dla zwierząt oraz paszę dla koni.

Naszym partnerom biznesowym zapewniamy profesjonalność usług oraz terminowe dostawy. Ciągły rozwój pozwalana nam na pozyskiwanie nowych rynków oraz poszerzanie oferty handlowej.

Więcej o nas

Szybka dostawa Własny transport oraz doświadczeni kierowcy to gwarancja szybkiej dostawy.

Pakowanie Nasze produkty pakowane są w poręczne opakowania. Całość ułożona jest na palecie i zabezpieczona folią termokurczliwą.

Konie - nasza pasja Zapewniamy kompleksową dostawę paszy i podściółek dla koni oraz ściółek dla drobiu

Ekologia Oferowane przez nas biopaliwa (pellet drzewny, brykiet ruf) to przede wszystkim ekologia. Wysoka kaloryczność oraz niska zawartość popiołu to zadowolenie naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

PHU STEFANIDIS
51-180 Wrocław
Szymanów, ul. Lotnicza 90

Tel: +48 71 792 11 17
Fax: +48 71 382 89 80
e-mail: info@stefanidis.com

Obsługa klienta +48 71 792 11 17