Aktualności

Ekogroszek sklep wrocław

Ekogroszek Bartex Wrocław – Dystrybutor / Sklep firma Stefanidis

15.08.23

W związku z ciągłym rozwojem firma Stefanidis z siedzią w Szymanowie rozszerzyła game produktów o ekogroszek, nawiązaliśmy współpracę z cenionym i sprawdzonym dostawcą i producentem ekogroszku – firmą Bartex z Mysłowic. Dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy do sprzedaży opakowania 25 kg, które uławiają transport oraz użytkowanie.

Ekogroszek układany jest na palecie – 40 worków (1 tona) oraz zabezpieczone folią termokurczliwą. Firma Stefanidis w Szymanowie posiada auto z windą, dzięki czemu możemy dostarczyć towar do naszych klientów, istnieje także możliwość załadowania własnego auta w siedzibie na ulicy Lotniczej 90 w Szymanowie (koło Wrocławia).

Z pośród całej gamy produktów firmy bartex, wybraliśmy 2 najbardziej sprawdzone i najbardziej kaloryczne Ekogroszki:

  • Ekogroszek Bartex Gold 25kg
  • Ekogroszek Bartex Silver 25kg

Ekogroszek Bartex – posiada wysoką kaloryczność- 27-29 MJ/kg

Wysokiej jakości węgiel o niskiej zawartości popiołu z jednocześnie wysoką kalorycznością, posiada wysoką temperaturę spalania, pozwalającym uzyskać długi czas spalania oraz niska zawartość siarki max 0,4-0,6%.

Szczególnie polecany do domków jednorodzinnych Ekogroszek Bartex Silver – posiada kaloryczność- 26-28 MJ/kg

Wysokiej jakości węgiel połączony z konkurencyjną ceną – co sprawia że jest najczęściej wybieranym produktem. Wysoka kaloryczność oraz niewielka zawartość popiołu i siarki sprawiają, że jest to węgiel ekonomiczny, osiągający wysoką temperaturę spalania, pozwalający uzyskać długi czas spalania.

Zamówienia można składać pod nr telefonu: +48 666 871 243 oraz mailowo: sklep@stefanidis.com

 

Dlaczego Stefanidis?

Firma Stefanidis jest wiodącym dostawcą certyfikowanego pelletu drzewnego, brykietu drzewnego oraz drewna kominkowego najwyższej jakości. W swojej ofercie mamy także podściółki dla zwierząt oraz paszę dla koni.

Naszym partnerom biznesowym zapewniamy profesjonalność usług oraz terminowe dostawy. Ciągły rozwój pozwalana nam na pozyskiwanie nowych rynków oraz poszerzanie oferty handlowej.

Więcej o nas

Szybka dostawa Własny transport oraz doświadczeni kierowcy to gwarancja szybkiej dostawy.

Pakowanie Nasze produkty pakowane są w poręczne opakowania. Całość ułożona jest na palecie i zabezpieczona folią termokurczliwą.

Konie - nasza pasja Zapewniamy kompleksową dostawę paszy i podściółek dla koni oraz ściółek dla drobiu

Ekologia Oferowane przez nas biopaliwa (pellet drzewny, brykiet ruf) to przede wszystkim ekologia. Wysoka kaloryczność oraz niska zawartość popiołu to zadowolenie naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

PHU STEFANIDIS
51-180 Wrocław
Szymanów, ul. Lotnicza 90

Tel: +48 71 792 11 17
Fax: +48 71 382 89 80
e-mail: info@stefanidis.com

Ekogroszek sklep wrocław

Obsługa klienta +48 71 792 11 17