Aktualności

Wygląd Brykiet Ruf

Brykiet RUF – Specyfikacja i informacja na temat produktu.

26.02.19

Na brykiet RUF składają się przede wszystkim trociny drzew iglastych oraz liściastych, które poddawane są specjalistycznej obróbce. W czasie produkcji nie wykorzystuje się między innymi klei, co sprawia, że jest to materiał bardzo czysty i pod wieloma względami ekologiczny. Dzięki temu jest chętnie wykorzystywany do ogrzewania domów, budynków i innych pomieszczeń.

Wygląd Brykiet Ruf

Brykiet ruf – specyfika produktu

Produkcja brykietu RUF odbywa się najczęściej na specjalnych maszynach. Wykorzystuje się w nich duże siły prasowania, tak by uzyskać pożądany kształt oraz właściwości materiału. W efekcie powstaje produkt wysoce energetyczny w pożądanym kształcie. Najczęściej jest to kostka o wymiarach 155/65/100 mm. Bardzo często ostatni wymiar jest ruchomy, dzięki czemu można go dostosować do pożądanych wielkości oraz potrzeb. Usprawnia i znacząco ułatwia to ich składowanie oraz transport. Nim trociny trafią do zbiornika są jeszcze „domielone” by uzyskać większą wydajność podczas spalania. Zaletą brykietu jest również to, że nie zanieczyszcza on przewodów kominowych. W porównaniu do innych źródeł opału brykiet również dobrze się prezentuje.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu: +48 71 792 11 17

Dlaczego Stefanidis?

Firma Stefanidis jest wiodącym dostawcą certyfikowanego pelletu drzewnego, brykietu drzewnego oraz drewna kominkowego najwyższej jakości. W swojej ofercie mamy także podściółki dla zwierząt oraz paszę dla koni.

Naszym partnerom biznesowym zapewniamy profesjonalność usług oraz terminowe dostawy. Ciągły rozwój pozwalana nam na pozyskiwanie nowych rynków oraz poszerzanie oferty handlowej.

Więcej o nas

Szybka dostawa Własny transport oraz doświadczeni kierowcy to gwarancja szybkiej dostawy.

Pakowanie Nasze produkty pakowane są w poręczne opakowania. Całość ułożona jest na palecie i zabezpieczona folią termokurczliwą.

Konie - nasza pasja Zapewniamy kompleksową dostawę paszy i podściółek dla koni oraz ściółek dla drobiu

Ekologia Oferowane przez nas biopaliwa (pellet drzewny, brykiet ruf) to przede wszystkim ekologia. Wysoka kaloryczność oraz niska zawartość popiołu to zadowolenie naszych klientów.

Skontaktuj się z nami

PHU STEFANIDIS
51-180 Wrocław
Szymanów, ul. Lotnicza 90

Tel: +48 71 792 11 17
Fax: +48 71 382 89 80
e-mail: info@stefanidis.com

Wygląd Brykiet Ruf

Obsługa klienta +48 71 792 11 17